Scroll to top

NAWIEWNIK OKIENNY

Nawiewnik wrębowy Regel – air® do WŁASNEGO MONTAŻU

Nawiewnik wrębowy Regel – air® jest pomyślany tak, by powietrze zużyte było doprowadzane w sposób kontrolowany.

Ewentualnie występująca woda kondensacyjna jest kierowana bezpiecznie do obszaru odwodnienia i systemem otworów odwodnieniowych odprowadzana na zewnątrz. W połączeniu z systemem wentylacji budynku Regel – air® pracuje jako urządzenie doprowadzające powietrze.

Dzięki nawiewnikowi wrębowemu Regel – air® , który jest montowany tylko w górnym obszarze okien, problem kontrolowanego dopływu powietrza jest rozwiązany w inteligentny sposób. Świeże powietrze z zewnątrz doprowadzane jest do przestrzeni pomiędzy skrzydłem, a ościeżnicą. Tam wstępnie ogrzane unosi się do góry i przez nawiewnik przedostaje się do wnętrza pomieszczenia.

Nie występuje zjawisko przeciągu, ponieważ powietrze z zewnątrz kierowane jest poprzez nawiewnik i górną przylgę pod sufit, gdzie miesza się z cieplejszym powietrzem w pomieszczeniu.

Nawiewnik Regel – air® jest szybki w montażu, nie wymaga specjalnych wierceń i prac frezerskich. Instalacji można dokonać również w zamontowanym już oknie. Drogi wentylacji nawiewnika można prosto i bez trudu oczyścić.

Okienny nawiewnik wrębowy z ogranicznikiem strumienia przepływu:
• idealny by osiągnąć kontrolowana wymianę powietrza
• idealny by osiągnąć bezpieczne odwilgocenie
• idealny do późniejszego montażu
• idealny do izolacji dźwiękowej / cieplnej
• idealny do łatwej pielęgnacji

ATRAKCYJNA
CENA!!!

0

zł brutto

z montażem

nawiewnik
nawiewnik
nawiewnik
nawiewniki