Scroll to top

O nas


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU

Kilka słów o nas

Nasza firma istnieje na rynku lokalnym w Elblągu od 1993 roku. Zajmujemy się sprzedażą oraz co jest Naszym głównym atutem także montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien PCV, rolet wewnętrznych, a także sprzedażą okuć drzwiowych tzn. klamek, szyldów jak również wszelkiego rodzaju zamków i wkładek oraz parapetów drewnianych czy duromarmurowych.

Działając na rynku od tylu lat zdołaliśmy stworzyć wierną klientelę zadowoloną z dobrej jakości Naszych towarów i usług.

Oferujemy najlepsze i sprawdzone profile okienne ALUPLAST .
Są to okna producenta będącego na rynku od ponad 25 lat, cieszące się ogromnym zainteresowaniem, dobrą jakością i bezpieczeństwem.

Także jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne bądź wewnętrzne Nasza firma oferuje szeroką gamę producentów mających największe powodzenie u klientów.

Takie firmy jak ANBO, ARTUS, D.R.E., VOSTER zajmujące się produkcją drzwi laminowanych i fornirowanych, STOLWAK produkujące drzwi drewniane najlepszej jakości czy firmy Omega i KMT posiadające w sprzedaży drzwi antywłamaniowe w co najmniej 7 rodzajach, o różnej odporności na włamania, posiadające atesty, estetyczny wygląd, a przede wszystkim spełniające potrzeby i wymagania klientów.

Posiadamy również bardzo szeroki asortyment okuciowych do drzwi.

Klamki i szyldy takich producentów jak Schaffner charakteryzujące się dużą ilością i różnorodnością wzorów i kolorów oferowanego produktu.